Abecední nábytek vyluzuje úsměv na tváři

Abeceda je tu na to, abychom se dokázali mezi sebou domluvit a slouží nám i jako zdroj inspirace. Grafičtí designéři zušlechťují její tvary a dělají ji z roku na rok zajímavější. Jejich důslednou prací se neváhali nadchnout ani nábytkáře, kteří se rozhodli přinést něco, co tu ještě nebylo. Abecední dětský nábytek!

Písmenkové dvířka
Pokud si pamatujeme na dětské hry, kde jsme i z ničeho věděli vyčarovat něco, tak nás pak nepřekvapí, že tyto kouzla víme aplikovat na různé věci iv dospělém věku. Když si ptá jednoduchá dřevěná skříňka oživení, není nic je snadnější, než z přední strany aplikovat písmenka abecedy v plné sestavě za sebou. Rafinovaná myšlenka s přijatelným efektem.
Předurčeno na tvorbu
Pokud písmena položíme do horizontální polohy, vznikne nám plocha podobná stolové desce, akorát s pár prázdnými místy a neobyčejným tvarem. Designérské kousky nám občas umějí řádně zamotat hlavu. Písmeno A a M jsou svým vzhledem předurčeny k tomu, abychom je převedly do židle a stolu. S veselými barvami vznikne stabilní dětský nábytek.
Veselé nápisy na stěně
Všechna písmena dokáží být navrženy tak, aby nám nabídli místo k sezení. Přesvědčíte se o tom v přiložené galerii. O něco lépe vyznívá abeceda na stěně ve formě úložného prostoru. Konkrétní slovo připomíná logo. Na police ve tvaru MUSIC položíme gramofonové desky. Solitérní nábytek DESIGN necháme vyznít v prostoru jako vzácné umělecké dílo.
Kvalitní zpracování
K jedním z nejoblíbenějších slov patří LOVE, které rozvíří stojaté vody, kdekoliv se zjeví. Kvalitní materiál a barva se umí podepsat pod moderní vyznění prostoru. Kde si ale takový hravý nábytek a doplňky do domácnosti pořídit? Internet je jako oceán, ze kterého se dá vylovit i to nejméně očekávané. Zkuste v něm najít svůj vysněný kousek, objednat si jej.
O radost z pěkných úlovků se přece třeba častokrát svépomocí zasloužit, však?

Comments are closed.