Dětský nábytek pro útulný dětský pokoj

Žádný dětský pokoj se neobejde bez dětského nábytku vyrobeného z kvalitního borovicového, smrkového nebo bukového dřeva. Dětský nábytek by měl splňovat vysoké nároky na bezpečnost i design. Z bezpečnosti se jedná například o zaoblené rohy stolů, postelí nebo skříní. Nábytek pro dětské pokoje by měl být volen s maximální pečlivostí tak, aby pro dítě nepředstavoval potenciální riziko poranění či nějakého vážnějšího úrazu.

Patrové a dětské postele – bohatá nabídka

Sortiment dětského nábytku tvoří skříně, noční stolky, psací stoly, židle a další úložné prostory. Samozřejmě nesmí chybět ani dětské postele a patrové postele, které se postarají o kvalitní a bezpečný spánek dítěte. Dětský nábytek pro nejmenší vyrobený ze dřeva může být v přírodním designu nebo ozdobený atraktivním barevným dekorem.

Z jakých postelí můžete vybírat? Jaké dětské postele se v obchodech momentálně nabízejí?

  • jednolůžkové dětské postele
  • dětské patrové postele doplněné praktickým žebříkem
  • patrové postele s možností přistýlky

Každá dětská postel by měla být vybavena roštem a matrací vybranou dle vašich individuálních požadavků. Nelekejte se menších rozměrů postele. Dětská postel i patrová postel může být doplněna (dětská postel auto) i speciální matrací určenou přímo pro dětské postele.

Ideální dětský pokoj

Chcete pro své dítě vytvořit příjemnou atmosféru? Můžete se držet několika obecných principů, které vám napoví, jak má vypadat ideální dětský pokoj. Začneme umístěním dětské postele. Dětská či patrová postel by měla být situována u zdi, a to buď celou stranou, nebo alespoň čelem, které se nachází za hlavou. Dětská postel by standardně měla být doplněna nočním stolkem. Pro dětské pokoje jsou k dostání psací stoly a jídelní židličky, jejichž umístění je nejvhodnější u okna. Dětské pokoje se dnes zařizují jako světlé, prosluněné a s dobrým větráním (studentské židle).

Dětský nábytek, kvalitní patrové postele a další vybavení na vás čeká v internetovém obchodě www.babynabytek.cz.