Chystáte se na dlouhé cestě autem s dětmi může být podobný zachycení ve velmi malé zoo. V případě, že děti nejsou vedeny bavit, budou nudit a jednat nahoru.

Být uvízl v oblasti menší než nejmenší místnosti v domě s vrtanými dětmi po dobu několika hodin bude dát klapky na výlet. Je-li cesta je už vážná, že se jen tak, aby se všichni víc vystresovaný. K boji proti tomuto chování, pobavit děti s aktivitami.

Dovolená v čechách s dětmi

ABC hra je hra, která vyžaduje jednu osobu, vyberte kategorii, jako například zvířata nebo kreslené postavičky. Poté, první člověk přijde s něčím v této kategorii, která začíná a hra pokračuje, dokud se nedostanete Z. Pokud se člověk nemůže přijít s slovem, které jsou buď venku nebo přeskočit.

Další verze hry ABC zahrnuje dívá ven z auta. Místo toho, kategorii, hráči hledat slova, která začínají každé písmeno abecedy mimo z auta.

Pro starší děti, přinese vědomostní hru nebo křížovku. Skóre dovolená v čechách s dětmi nemusí být na vědomostní hru. Hráči mohou jen číst karty a dát odpovědi na trávit čas. S křížovce, bude tam muset být puzzle mistr vyplnit odpovědi a číst stopy.

Three-slovo vyprávění příběhů je legrační způsob, jak vytvořit příběh s rodinou. První člověk začíná třemi slovy a jde si s každým hráčem vkládání tři slova, které by se po prvních třech, dokud se příběh skončil. Například, první osoba říká: „Šel jsem do“, druhý říká: „zoo na“ třetí říká, „vidět opice“. To může dostat docela hloupé.

Moderní elektronika jsou typicky není ideální způsob, jak pro rodiče dovolená v čechách s dětmi, aby obsadit své děti, ale jít dlouhou cestu při udržování jejich obsah. Starší děti mohou mít mobilní telefony nebo notebooky co je zabaví. Mladší děti mohou mít ruční videohry. Pokud se jim líbí, a je to drží je klid, nechte je hrát.

Mad Libs je slovo hra, která vyžaduje poznámkový blok obrysů pro hru. Tam bude chybět substantiva, adjektiva, atd Hra je mohli vyplnit, podle pokynů, ale nechat každý hráč vybrat slova v pořadí. Na konci, přečtěte si výsledek. To je typicky směšné bodu veselí.

Nikdy nenechávejte na delší výlet s dětmi bez plánu činnosti. Máte-li, držet objekty pro tyto hry v autě po celou dobu, v případě nouze výletu. V případě, že výlet pro smutné reasonsArticle Search, určitě nechcete být vůdcem. Zabalte věci, s nimiž se mohou bavit.